Střešní boxy Hapro z Holandska

Střešní boxy Hapro jsou co do poměru cena/kvalita námi doporučenou volbou, kvalita je prémiová (však Hapro vyrábí také boxy Atera) a cena přitom příznivá, ostatně stejně tak to znáte i u nosičů Atera. Prvnotřídní materály i zpracování jsou u boxů značky Hapro již léta vyhlášené.

Hapro Carver je cenově dostupný model Hapro pro bezstarostné a bezpečné cestování s dostatkem místa pro všechna vaše další zavazadla.

Hapro Traxer je prostorný a krásně navržený střešní box, určený pro podnikavé a dobrodružné výlety s celou rodinou. Díky širokému výběru barev a velikostí vždy existuje Traxer, který dokonale vyhovuje vašim cestovním potřebám.

Hapro Trivor kombinuje robustní vzhled s dostatkem prostoru. Lyžařská dovolená, jízda na kole, survival víkend? Nedostatek místa už nikdy nebude problém.

Hapro Nordic nabízí prostor navíc ve stylovém a elegantním designu. Zvenku úzké a štíhlé, ale uvnitř velké a prostorné.

Hapro Zenith má svou vlastní třídu. Celý střešní box byl velmi dobře promyšlen: design, aerodynamika, spolehlivost, bezpečnost a snadné použití. Pro každého, kdo chce spojit prostor navíc s luxusním vzhledem.

Hapro Cruiser je robustní, prostorný střešní box se stylovými liniemi. Díky ložnému prostoru o objemu až 600 litrů už nikdy nebudete muset nic nechávat doma.

PS: Moderní čelisťové/klešťové rychloupínání je ve výbavě každého našeho boxu! ;)

Autoboxy Hapro mají současný design, aerodynamický tvar, jednoduché upínání, poslouží vám k přepravě lyží či velkého množství nákladu. Ochrání jej před sněhem, deštěm a špínou. Dají se spolehlivě uzamknout, zvětšují užitkový nákladový prostor vašeho vozu.

Vizuální konfigurátor boxů na Vašem autě