O značce Atera

 

Nyní dovolte, abychom Vám představili nosiceAtera.cz podrobněji...

Atera je německý výrobce nosičových systémů pro osobní a užitkové vozy. Představíme Vám zde průřez aktuální nabídkou tohoto výrobce, dočtete se i něco málo z historie značky Atera a dozvíte se, proč s hrdostí a zákazníkům ku maximální spokojenosti dodáváme "jen" nosiče značky Atera.
 
Výrobců nosičových systémů je i jen napříč Českou republikou mnoho, my jsme se po mnoha různých zkušenostech rozhodli, specializovat a důstojně reprezentovat nosiče německé firmy Atera, důvodů pro tuto volbu máme hned několik. Ale nejdříve něco málo ke slíbené historii Atery.
 
Atera vyrábí nosiče od roku 1963 a jako výrobce přináší nové standardy do vývoje a výroby nosičů se zaměřením na stabilitu, bezpečnost a spolehlivost. Posledních téměř 20 let vyrábí a dodává Atera nosiče především pro výrobce automobilů, jako originální příslušenství. Orientace na tento segment trhu dokázala z Atery udělat jedničku na světových trzích. Na rozdíl od značek viditelnějších, nemá Atera zásadní ambici být gigantem, co prodá maximální množství své produkce s maximálním ziskem, ale jde jí o zákazníka a hodnotu výrobku, který mu nabízí.
 

skica z vývoje nosičů kol Atera