Servisní sprej - profi servisní olej pro nosiče Atera a jiné

Kód zboží: AMT-K633/AMT-20A48
  • Cena vč. DPH:89 Kč
  • Cena bez DPH:74 Kč
  • Dostupnost: skladem
Množství:

Servisní sprej - profi servisní olej pro nosiče Atera a jiné

Profesionální servisní sprej pro nosiče Atera. Ideální pro preventivní údržbu, ale i opravy mechanismů na nosičích s praktickým mechanismem pro aplikaci do všech zákoutí na nosičích :) Jedná se o extra kvalitní jednosložkový silikonový olej ve spreji, mazací prostředek bez obsahu tuků, jiných olejů, ředidel a pryskyřic!

Ač jsou všechny naše nosiče samozřejmě již z výroby připraveny k okamžitému používání, chtě nechtě časem v provozních podmínkách dochází v pohyblivých mechanismech k ubytku maziv na ošetřených površích. Krajním situacím se lze jednoduše vyhnout i střídmou preventivní údržbou - myslete na to!

Tento silikonový sprej umí věcí opravu hodně, pro dodržení vlastností prosíme, nekombinujte jej s jinými chemickými přípravky. Využití nabízí v opravdu širokém rozsahu, jako mazací prostředek pro automobilový a strojní průmysl, dílnu, dům i domácnost. Ideální pro kluzné, valivé i točivé mechanismy, klínové, kulaté, ploché a ozubené řemeny z tkaniny, kůže, PVC a gumy. Zamezuje ulpívání předmětů na dopravních pásech a kluzných drahách. Silikonový sprej vytváří ochranný a ošetřující kluzný film s vysokou tepelnou odolností.

Objem 300 ml.